Сумка-шоппер "ЕЛІС" натуральна шкіра,темно-синя з рептилією, на блискавці

влевовправо
Сумка-шоппер - ідеальне придбання до будь-якого часу та сезону! Цю сумочку можливо носити як на плечі, так і в руці. Сумка закривається на блискавку. Всередині на підкладці. Довжина ручок сумки регулюється.
Розмір:40-47*34*12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Кількість відділень | 1 |
| Глибина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴




