Елегантна і оригінальна жіноча сумка "ФОРТА", виконана з натуральної шкіри страуса найвищої якості. Сумка на підкладці, всередині є кишеня на блискавці і відкрита глибока кишеня. Є дві короткі ручки і один довгий плечовий ремінь, який кріпиться за допомогою карабінів.
Розмір:33*26*12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Страусина шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 820 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 750 ₴








