Місткий, модний, класний, неймовірно зручний рюкзак з натуральної шкіри страуса.! Має одне велике відділення і дві внутрішні кишені, одна з них на блискавці. При закритій блискавці, собачку можна прикріпити до прихованого кільця за допомогою ланцюжка, що забезпечує "підвищену безпеку" Ваших речей. Рюкзак всередині на підкладці, плечові ремені регулюються.
Розмір рюкзака: 32*12*28.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Страусина шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Городской |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 480 ₴









