Сумочка"Бианка" изготовлена из натуральной кожи.
Сумочка закривається на замок-засувку, має два відділення і потаємний внутрішній кишеню. Є коротка ручка і широкий плечовий ремінь на карабінах з регулюванням довжини.
Розмір:19*23*8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANKO |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок з клямкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴






